Народними депутатами внесено на розгляд проект Закону "Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо сприяння оздоровленню населення".

Законопроектом пропонується внести зміни до ст. 197 ПКУ щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг у сфері фізичної культури та спорту, у тому числі у спортивних клубах, спортивних залах, спортивних комплексах, басейнах, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та джерел фінансування, фізичними особами-підприємцями, для яких надання зазначених послуг є основною діяльністю.

Прийняття законопроекту призведе до формування та стабільного розвитку розгалуженої системи закладів оздоровлення, фізичної культури і спорту, доступності спортивно-оздоровчих послуг для всіх верств населення, що, у свою чергу, буде сприяти покращенню здоров’я українських громадян, зросту кількості здорового працездатного населення, наповнення бюджету за рахунок інших податків та надходжень, посиленню обороноздатності України.

Внаслідок реалізації законопроекту очікується зменшення вартості таких послуг на 5-10%, що, призведе до збільшення кількості споживачів послуг у цій сфері щонайменше на 60-70%, і, як наслідок, дозволить подолати загрозливу статистику смертності в Україні.

 

Чи може медичний працівник, який працює за сумісництвом, розраховувати на виплату допомоги на оздоровлення в розмірі посадового окладу відповідно до постанови КМУ від 11.05.2011 р. № 524, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»