«З 8 грудня 2013 року на ринку автоцивільної відповідальності починають діяти нові вимоги до діяльності страхових агентів, встановлені Порядком реєстрації страхових агентів, які мають право здійснювати посередницьку діяльність з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, у Моторному (транспортному) страховому бюро України, затвердженим розпорядженням Нацкомфінпослуг від 18.04.2013 р. № 1270», — повідомляється на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Страхові агенти матимуть змогу працювати на ринку автоцивільної відповідальності виключно за умови їх реєстрації в МТСБУ, яка здійснюватиметься страховиком. При цьому страховик зможе не тільки внести інформацію про агента в реєстр, але й виключити його з нього.

Завдяки створенню реєстру страхових агентів у компаній-членів МТСБУ з’явилася можливість якісно підвищити ефективність роботи своєї агентської мережі на ринку автоцивільної відповідальності. А отже, кожний страховик — член МТСБУ зможе:

  • побудувати ефективне адміністрування агентської мережі;
  • організувати належний контроль за рухом бланків страхових документів;
  • налагодити бізнес-процеси, які забезпечать своєчасне та якісне наповнення єдиної централізованої бази даних МТСБУ;
  • протистояти шахрайським діям.

 

Окрім цього, саме страховик зможе якісно вплинути на рівень професійної підготовки агентів, бо саме він здійснює відбір і навчання своїх посередників на ринку автоцивілки.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»