Урядовий портал повідомляє про те, що Кабмін прийняв постанову від 07.11.2018 р. № 918 "Про визнання таким, що втратив чинність, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 254".

Уряд розширив коло суб’єктів господарювання АПК, яким у поточному році надаватиме державну підтримку за залученими в банках кредитами.

Прийнятим рішенням надано можливість усім суб’єктам господарювання АПК скористатися програмою держпідтримки за залученими у банках коротко- та середньостроковими кредитами.

Розмір компенсації за такими кредитами встановлено на рівні:

  • облікової ставки НБУ, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, — для позичальників, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. грн., та позичальників, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин;
  • 50% облікової ставки НБУ, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, — іншим позичальникам.

 

Разом із запровадженням сільгоспдотацій у сільгоспвиробників з’явився ще один привілей — часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки й обладнання вітчизняного виробництва. Хто, коли та в якому розмірі може отримати таку компенсацію, а також, як відобразити її в бухобліку, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»