ГУ ДФС у Тернопільскій області нагадує, що з 15.08.2018 суми ПДФО, нараховані податковим агентом з доходів за здавання фізичними особами в оренду (суборенду, емфітевзис) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених в натурі (на місцевості), сплачуються таким податковим агентом до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об'єктів оренди (суборенди, емфітевзису).

Відповідною нормою (пп. 168.4.9) ПКУ був доповнений згідно з Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» від 10.07.2018 р. № 2497-VIII.

З метою виконання зазначеного вище правила контролери закликають платників податків ставати на облік за неосновним місцем обліку.

 

Про відповідальність за несвоєчасну сплату ПДФО можна почитати в матеріалі «Несвоєчасно сплатили ПДФО та військовий збір до бюджету — яким буде штраф?» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»