Платникам податків на прибуток, що застосовують коригувальні різниці, фінрезультат звітного періоду слід збільшувати на суму коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, безоплатно перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року неприбутковим організаціям, у розмірі, що перевищує 4 відсотки оподатковуваного прибутку попереднього звітного року (пп. 140.5.9 ПКУ).

Водночас фахівці ДФСУ роз’яснили, що обов’язок відкоригувати фінрезультат згідно з пп. 140.5.9 ПКУ виникає в тому числі й у разі перерахування неприбутковій організації членських внесків у розмірі, що перевищує 4 відсотки оподатковуваного прибутку попереднього звітного року (підкатегорія 102.13 системи «ЗІР»).

 

У разі, якщо серед ваших контрагентів є неприбутківці, у нагоді може стати матеріал «Підприємство й неприбуткова організація: наслідки взаємин» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»