Закон «Про Державний бюджет України на 2019 рік» має високі шанси бути ухваленим 22 листопада цього року, повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко. Слова міністра наводить Урядовий портал.

Водночас прес-служба Мінфіну повідомила, що на засіданні Уряду 31.10.2018 було прийнято рішення щодо продовження опрацювання Бюджетних висновків ВРУ. При цьому подання на розгляд Уряду підготовленого до другого читання проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» буде здійснюватися  за результатами розгляду Комітетом ВРУ  з питань податкової та митної політики законопроекту щодо внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів, прийнятого Урядом 31.10.2018  і поданого на розгляд Верховної Ради України.

В порядок денного чергового засідання податкового Комітету ВРУ включений як президентський проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал (реєстр. № 8557 від 05.07.2018 р.), так і урядовий проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращання адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів, тексту якого ще на сайті ВРУ немає.

 

На які показники вплинуло підвищення мінімальної зарплати й прожиткового мінімуму в 2018 році читайте в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»