Постановою Кабміну від 31 жовтня 2018 р. № 904 Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками. Також документом визначається періодичність здійснення планових заходів держнагляду (контролю) Державною архітектурно-будівельною інспекцією.

Критерії передбачають:

  • оцінку суб’єкта господарювання по шкалі балів за кожним показником критеріїв;
  • в залежності від набраних балів суб’єкт господарювання відноситься до одного зі ступенів ризику (високого, середнього та незначного), що в свою чергу визначає, як часто він буде перевірятися плановими перевірками.

Рішення прийняте з метою приведення у відповідність до законодавства зазначених критеріїв.

Не обійшлось без змін і в сфері містобудівної діяльності. Постановою Кабміну від 31 жовтня 2018 р. № 899 Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері містобудівної діяльності. Крім того, визначено періодичність проведення планових заходів держнагляду (контролю) на об’єкті будівництва органами державного архітектурно-будівельного контролю.

Постановою запроваджено проведення перевірок діяльності суб’єктів господарювання у зазначеній сфері за трьома критеріями, виходячи з відповідних цілей держнагляду (контролю), оцінки ризиків настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності на підставі шкали балів за кожним показником критеріїв. Це в своєю чергою сприятиме зменшенню кількості та частоти проведення таких перевірок в залежності від ступенів ризику від провадження господарської діяльності (високого, середнього та незначного).

 

Що ж таке "термомодернізація будівлі", як її здійснити, із чого розпочинати, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»