Підприємство – платник ПДВ уклало договір добровільного медичного страхування працівників. Що в ПДВ-обліку?

Надання послуг зі страхування не є об’єктом обкладення ПДВ (пп. 196.1.3 ПКУ). Отже, медичне страхування своїх працівників за кошти підприємства не призводить до виникнення податкових зобов’язань з ПДВ.

До того ж, сума компенсації вартості страхового полісу, що внесена на банківський рахунок чи касу підприємства співробітником, також не буде оподатковуватися ПДВ і податкова накладна не складатиметься.

Див. ІПК ГУ ДФС у м. Києві від 25.10.2018 р. № 4585/ІПК/26-15-15-01-18.

 

Детально облікові аспекти медичного страхування працівників підприємства ми розглянули в матеріалі «Особливості обліку й оподаткування добровільного медичного страхування працівників» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»