26 жовтня 2018 р. в Києві Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) вперше запроваджує моніторинг показників якості в сфері теплопостачання.

Проект форм звітності буде опубліковано на веб-сайті НКРЕКП.

З цією метою НКРЕКП були прийняті проекти форм звітності за показниками безперервності і якості теплопостачання, а також звіт за показниками комерційної якості надання послуг у сфері теплопостачання. Прийняття зазначених форм звітності дозволить НКРЕКП отримувати інформацію про показники якості теплопостачання за трьома напрямками.

1) безперервність теплопостачання (щорічно);

2) якість теплоносія (щорічно);

3) комерційна якість надання послуг (щоквартально).

Зазначається, що введення моніторингу дозволить регулятору вже зараз інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони про показники якості послуг з теплопостачання ліцензіатів Комісії; в перспективі - враховувати показники якості послуг при встановленні тарифів ліцензіатам в сфері теплопостачання.

При запровадженні моніторингу показників якості надання послуг у сфері теплопостачання був використаний накопичений досвід Комісії щодо моніторингу та регулювання якості послуг у сфері електропостачання (здійснюється з 2006 р.), газопостачання (з 2017 р.), у сферах централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з 2017 р.).

 

Як табелювати й оплачувати дні коли заняття у закладах освіти призупинили, аби зекономити на газі, дізнайтесь у матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»