Офіс великих платників нагадує, що згідно з абз. 13 п. 2 Порядку № 419 платники податку на прибуток у визначених законом випадках подають органам ДФС у порядку, передбаченому ПКУ для подання податкової декларації, проміжну (I квартал, перше півріччя, дев'ять місяців) та річну фінансову звітність.

Статтею 121 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" підприємства, що становлять суспільний інтерес, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабміном, складають фінзвітність та консолідовану фінзвітність за МСФЗ.

Якщо підприємство застосовує МСФЗ, таке підприємство має дотримуватись їх вимог, зокрема вимог МСБО 34 "Проміжна фінансова звітність", яким передбачено, що "проміжна фінансова звітність - це фінансовий звіт, що складається або з повного комплекту фінансової звітності (визначеного в МСБО 1 "Подання фінансової звітності"), або з комплекту стислої фінансової звітності (визначеної у цьому Стандарті) за проміжний період".

 

Які форми фінзвітності подавати разом із квартальною декларацією з податку на прибуток, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»