До кінця 2018 року процес видачі дозволів буде переведено в онлайн. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян у ВРУ під час Години запитань до Уряду України 19 жовтня 2018 року.

"У зв'язку з тим, що кожного року зростає товарообіг з країнами ЄС, збільшується і частка міжнародних автоперевезень. Щороку ми проводимо напружені переговори з нашими колегами з Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини та інших держав ЄС. І за останні два роки ми змогли суттєво наростити квоту дозволів для українських автомобільних перевізників, але, безумовно, її не вистачає", − повідомив очільник Міністерства.

"Буквально минулого тижня ми завершили дуже важкі переговори з польською стороною щодо видачі додаткових дозволів на цей рік для українських автоперевізників. Такі дозволи в найближчий час будуть нами отримані, але залишається проблема з їх прозорою і безкорупційною видачею "Укртрансбезпекою". Ми отримуємо багато скарг від перевізників. На це було звернуто увагу керівника "Уктрансбезпеки". Щоб унеможливити корупцію, на початку 2019 року ми введемо повністю електронну реєстрацію дозволів і на кожному дозволі буде QR-код, запровадимо звірку з митницею щодо реальної кількості виданих дозволів та їх перетину кордону", − наголосив Володимир Омелян.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»