У разі випуску товарів, поміщених у митний режим тимчасового ввезення з умовним частковим звільненням від оподаткування ПДВ, у вільний обіг на митній території України платник ПДВ сплачує митним органам:

  • суму ПДВ, розраховану за основною ставкою ПДВ, за вирахуванням вже сплаченої на підставі умовного часткового звільнення суми ПДВ;
  • суму процентів з сум податкових зобов'язань, що підлягали б сплаті у разі, якщо б щодо таких сум надавалося розстрочення податкових зобов'язань.

Як зазначають столичні податківці, у рядках 11.1 чи 11.2 декларації (в залежності від ставки) відображаються обсяги ввезення та суми ПДВ, сплачені у зв'язку з випуском товарів, поміщених у вказаний митний режим.

При цьому, оскільки сума процентів, нарахованих відповідно до ч. 7 ст. 106 МКУ, не є сумою ПДВ, такі суми до податкового кредиту не включається, а тому не відображаються у зазначених рядках декларації з ПДВ.

Див. ІПК ГУ ДФС у м. Києві від 12.10.2018 р. № 4405/ІПК/26-15-12-01-18

 

Полезным на эту тему будет также следующий материал: "Декларация по НДС: алгоритм заполнения (Часть I)" сервиса "Интерактивная бухгалтерия".

Для получения доступа к вышеупомянутым и прочим материалам сервиса "Интерактивная бухгалтерия" – воспользуйтесь ТЕСТОВЫМ 3-дневным доступом к сервису.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»