За результатами перевірки щодо додержання комунальним підприємством законодавства про працю та загальнообов’язкового державного соціального страхування, доплата працівникам за нічний час на підприємстві встановлена та виплачувалась у розмірі 30%; за роботу у вечірній час (з 18 до 22 години) доплата працівникам не здійснювалась.

Держпраці переконана, що це суперечить Територіальній галузевій угоді на 2014–2015 роки, в якій визначено, що оплата за роботу в нічний час проводиться до 40% (але не менше 35%) годинної тарифної ставки (посадового окладу) за кожну годину роботи в цей час, оплата за роботу у вечірній час (з 18 до 22 години) передбачена в розмірі 20% годинної тарифної ставки за кожну годину роботи. Така ситуація погіршує порівняно з чинним законодавством і угодами становище працівників.

Комунальне підприємство вказало на відсутність порушення ним мінімальних державних норм і гарантій в оплаті праці, оскільки працівникам за роботу в нічній час здійснювалася виплата в розмірі 30% годинної тарифної ставки, яка не нижча визначеного КЗпП України  20% мінімуму (ст. 108). І направило відповідний позов до суду.

Апеляційний суд, скасувавши рішення суду першої інстанції, позовні вимоги задовольнив. Верховний Суд погодився з висновками суду апеляційної інстанції щодо наявності  правових підстав для задоволення позовних вимог.

ВС/КАС зазначив, що державне регулювання оплати праці, що визначено законодавством, полягає, зокрема, у встановленні розміру мінімальної заробітної плати та інших зазначених у законодавстві норм і гарантій оплати праці, в тому числі за роботу в надурочний та нічний час. Поза цими межами здійснюється договірне регулювання оплати праці на основі системи угод, що укладаються на державному (генеральна угода), галузевому (галузева угода), регіональному (регіональна угода) та виробничому (колективний договір) рівнях відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди».

Отже, відповідач встановив лише факт порушення Територіальної галузевої угоди, що позивач не заперечує, проте це не є порушенням встановлених законом мінімальних державних гарантій.

Постанова ВС/КАС від 19.09.2018 р. у справі № 804/7745/16.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»