Для розливу столових вин у тару для подальшого продажу кінцевим споживачам, необхідно дотримуватись вимог статті 226 ПКУ, а також статті 3 та 11 Закону № 481. Про це ДФС відзначила в ІПК від 10.10.2018 р. № 4378/6/99-99-12-01-01-15/ІПК.

Роздрібна торгівля столовими винами без ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями можлива лише за умови відповідності такої продукції поняттю «вина столові» у розумінні законодавства України з урахуванням обмежень, встановлених Законом № 481.

За порушення діючого законодавства щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним та плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством. Розміри штрафних санкцій за вказані порушення передбачені ст. 17 Закону № 481. Керуючись нормами чинного законодавства України, суб’єкти господарювання та інші учасники відносин у сфері господарювання повинні провадити свою діяльність у межах встановленого правового господарського порядку, додержуючись вимог законодавства.

 

Читайте також статтю «Алкогольні напої подорожчають: чергове підвищення мінімальних цін» газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»