На веб-порталі ДФС розміщено доопрацьований проект наказу Міністерства фінансів України  "Про затвердження формату даних, структури та форм електронних документів для наповнення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів–лічильників рівня пального у резервуарі".

Дія проекту наказу поширюватиметься на суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, оброблення (перероблення), змішування навантаження-розвантаження, зберігання пального.

Прийняття наказу забезпечить виконання вимог Порядку в частині встановлення законодавчих підстав для функціонування Реєстру шляхом затвердження таких його складових, як формат даних, структура та форма документів. Зазначене сприятиме формуванню комплексного контролю за виробництвом та обігом пального і, в кінцевому рахунку – збільшенню податкових надходжень.

ДФС доручено забезпечити до 01 січня 2019 року створення та функціонування Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів – лічильників рівня пального у резервуарі.

 

Як виправити помилку у звітності реалізаторам пального, котрі до 01.01.2017 р. були платниками "роздрібного" акцизу читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»