Фізична особа – підприємець, яка самостійно виявила бажання здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування, повинна дотримуватись вимог ст. 298 ПКУ та зазначати в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування обов’язкові відомості, у тому числі «Місце провадження господарської діяльності».

При здійсненні діяльності у заздалегідь не визначених місцях (торгівля на виставках, ринках тощо) фізична особа – підприємець - платник єдиного податку у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви зазначає: «Торгівля на ринках України» та/або «Торгівля на виставках України», інше.

При зміні місця провадження господарської діяльності (наприклад, у заяві зазначено «Торгівля на ринках України», а фізична особа – підприємець - платник єдиного податку планує здійснювати діяльність на виставках) платники єдиного податку І і ІІ груп подать заяву не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбудуться такі зміни, та зазначають місце провадження господарської діяльності - «Торгівля на виставках України».

За повідомленням ГУ ДФС у Тернопільській області

 

Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва складається з Балансу (форма № 1-мс) і Звіту про фінансові результати (форма № 2-мс). У матеріалі «Порядок заповнення спрощеного фінзвіту суб’єкта малого підприємництва (форми № 1-мс, № 2-мс)» газети "Інтерактивна бухгалтерія" читайте про те, хто має складати й подавати спрощену фінзвітність, у які строки та кому її подавати, а також про порядок заповнення статей Спрощеного фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" -  скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»