Продовжуємо аналізувати досить резонансний законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо справедливого механізму нарахування ЄСВ, автором якого є Мінсоцполітики.

Запропоновано, зокрема, щомісяця на офіційному веб-сайті ДФС оприлюднювати інформацію про платників ЄСВ, які мають недоїмку із ЄСВ, із зазначенням керівників цих платників і сум недоїмки.

Для чого це?

А тому, що також пропонують додати в законодавство норми, за якими:

1. Для платників ЄСВ - фізичних осіб і керівників платників ЄСВ - юридичних осіб встановлють тимчасові обмеження прав щодо виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання - до погашення заборгованості зі сплати ЄСВ в повному обсязі.

2. За несвоєчасне відкриття виконавчих проваджень зі стягнення заборгованості з ЄСВ до державних виконавців застосовуватимуть адміністративну відповідальність.

 

Аби страхувальникам нічого не проґавити під час звітування з ЄСВ, в темі тижня «Звіт з ЄСВ» надано добірку аналітичних матеріалів.

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»