Прес-служба ДФСУ повідомляє, що на виконання доручення Уряду щодо перевірок суб’єктів господарювання – забудовників та пов’язаних з ними осіб до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на жовтень 2018 р. додатково включено 78 суб’єктів господарювання – юросіб.
Також ДФС ідентифіковано 25 компаній з управління активами, які задіяні у діяльності суб’єктів будівельного ринку. Наразі триває процедура їх відбору та включення до плану-графіку документальних перевірок.
Крім того, тільки протягом 5 днів жовтня підприємства, які здійснюють будівництво житлових і нежитлових приміщень, повідомили про 4283 найманих осіб (проти 1650 за 5 днів вересня).
Як зазначив очільник ДФС, подібна тенденція до легалізації праці найманих осіб спостерігається і в інших галузях економіки.
Варто відзначити, що в рамках операції "Будівельник", яка розпочалася у листопаді минулого року, оперативними підрозділами ДФС сформовано переліки суб’єктів будівельної галузі в розрізі регіонів, що відображають 1 121 об’єкт нерухомого майна із зазначенням адрес місцезнаходження для відпрацювання в межах чинного законодавства.
Оскільки будівельний ринок демонструє стійкі тенденції росту, то оплата праці у цій сфері повинна відповідати економічним реаліям. Саме легальна зарплата будівельників – це гарантії їх соціального захисту у разі втрати працездатності та майбутнє пенсійне забезпечення, наголошує ГУ ДФС у Волинській області.
Нині на обліку в територіальних органах ДФС у Волинській області перебуває 430 суб’єктів господарювання, основний вид економічної діяльності яких "будівництво".
Вже цього року встановлено 139 суб’єктів господарювання будівельної галузі, які допускали випадки нараховування середньої заробітної плати працівникам, які перебували в трудових відносинах з роботодавцями повний квартал, в розмірі менше мінімальної.
За результатами вжитих волинськими фіскалами заходів цього року 131 податковий агент будівельного бізнесу підвищив оплату праці. Як результат, до бюджетів додатково надійшло 397,7 тис. грн. ПДФО та 486,1 тис. грн. ЄВ.
У який спосіб і за якою формою подавати розрахунковий лист про зарплату, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".
Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.