Податкові агенти зобов'язані подавати податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку (форма № 1ДФ) до контролюючого органу за місцем свого розташування.

Податковий розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.

При цьому відповідно до ст. 176 ПКУ та п. 2.2 Наказу Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4  податковий агент може не подавати податковий розрахунок за формою №1ДФ, при одночасному дотриманні таких обов’язкових умов:

  • не здійснювалось нарахування доходів платнику податку;
  • не здійснювались виплати будь-яких доходів протягом звітного періоду;
  • не перераховувався податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

За повідомленням ГУ ДФС у Запорізькій області

 

У практичній діяльності підприємства постає чимало ситуативних запитань, пов’язаних із відображенням у ф. № 1ДФ того чи іншого доходу, та й загалом із заповненням цієї форми. Найпоширеніші з них — до вашої уваги в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" -  скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»