Мінфін інформує про створення, починаючи з 16 жовтня 2018 року, двох робочих підгруп для напрацювання позицій щодо:

  • оподаткування ПДВ операцій постачання програмної продукції (з метою підготовки проекту узагальнюючої податкової консультації);
  • проблемних питань оподаткування операцій з криптовалютами (з метою оцінки можливості підготовки узагальнюючих податкових консультацій на чинній законодавчій базі, або визначення концепції змін до податкового законодавства).

Узагальнені позиції робочих груп будуть представлені на розгляд Експертної Ради з підготовки узагальнюючих податкових консультацій у 4 кварталі 2018 року.

Мінфін запрошує профільних фахівців, експертів взяти участь у розробці даних роз’яснень.

Заявки на участь разом із робочими матеріалами (існуючими готовими позиціями, проектами та напрацюваннями щодо зазначених тем) у термін до 12 жовтня 2018 року просять надсилати на адресу секретаря Експертної ради: zavgorodnia@minfin.gov.ua

 

Одну із чотирьох узагальнюючих консультацій, затверджених наказом від 03.08.2018 р. № 673, Мінфін присвятив документальному підтвердженню безПДВшної ліквідації основних засобів. Коментар до не у матеріалі «Вимушена ліквідація основних засобів без ПДВ: які документи підтверджують їх знищення, зруйнування, крадіжку чи перетворення» газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»