У випадку зміни місцезнаходження, що пов’язане зі зміною адміністративно-територіальної одиниці, двічі протягом календарного року, сплата податків, зокрема, податку на прибуток, ПДВ, ПДФО та подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) щодо таких податків здійснюється до контролюючого органу, в якому платник податків перебував на обліку (основне місце обліку) до реєстрації зміни місцезнаходження вперше (до контролюючого органу, в якому платник податків обліковується (неосновне місце обліку) з ознакою того, що він є платником податків до закінчення року).

Подання звітності про суми нарахованого ЄСВ та його сплата за звітний період, у якому платник податків змінив місцезнаходження, що пов’язане зі зміною адміністративно-територіальної одиниці (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) здійснюється до контролюючого органу, що відповідає новому місцезнаходженню (основне місце обліку).

Нагадаємо, порядок подання звітності та сплату податків у разі зміни місцезнаходження, що пов’язане зі зміною адміністративно-територіальної одиниці, врегульовано п. 66.3 ПКУ, Порядком обліку платників податків і зборів та Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ.

ІНК від 28.09.2018 р. № 4251/6/99-99-08-01-01-15/ІПК.

 

Читайте на цю тему у сервісі "Інтерактивна бухгалтерія":

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»