На своєму офіційному сайті Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку опублікувала доопрацьований текст законопроекту "Про внесення змін до  деяких законів України щодо забезпечення виконання зобов’язань за Меморандумом з МВФ в частині розвитку ринків капіталу".

З його допомогою Нацкомісія хоче внести деякі уточнення у діючу нормативку, зокрема:

  • у Законі про бухоблік доповнити перелік підприємств, що становлять суспільний інтерес, професійними учасниками фондового ринку;
  • дію Закону про аудит фінзвітності поширити на  професійних учасників фондового ринку, а також  передбачити у цьому Законі право НКЦПФР протягом 3 років (з дня набрання чинності запланованих змін) відхиляти обрану емітентом, цінні папери якого допущені до торгів на фондовій біржі та/або щодо цінних паперів якого здійснено публічну пропозицію, професійним учасником фондового ринку для проведення зовнішнього аудиту аудиторську фірму або відстороняти аудиторську фірму, яка проводить зовнішній аудит  таких учасників ринку.

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Зміни в бухобліку: старт – 2018" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»