Сільський, селищний або міський голова об’єднаної територіальної громади є головною посадовою особою об’єднаної територіальної громади та відноситься до категорії посадових осіб місцевого самоврядування.

У Національному класифікаторі України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженому  наказом  Держспоживстандарту  від 28.07.2010 р. № 327 за кодом 1143.5 визначена професійна назва роботи «Голова органу місцевого самоврядування (міський, сільський і т. ін.)». Класифікатор професій доповнено цією назвою відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 16.08.2012 р. № 923.

Пояснення наводить ГУ Держпраці у Миколаївській області.

 

Найбільше запитань виникає в бухгалтерів у зв’язку із заповненням оновленої таблиці 5 Форми № Д4. Адже її доповнили новими реквізитами, у яких потрібно заповнювати дані про професійне найменування роботи, код професії та назву посади, а також документи-підстави в разі прийняття на роботу, переведення, звільнення та надання відпусток. Для цього маємо статтю «Заповнюємо оновлену таблицю 5 Форми № Д4».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»