Мораторії на проведення перевірок, які встановлюються для органів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності не поширюються на перевірки, що проводяться органами Фонду соціального страхування України у страхувальників.

Позапланові перевірки по коштах соціального страхування з тимчасової втрати працездатності проводяться, зокрема, у разі, коли розпочато процедуру реорганізації чи припинення юридичної особи, закриття відокремленого підрозділу юридичної особи, припинення діяльності суб'єкта малого підприємництва, порушено провадження у справі про визнання банкрутом страхувальника або подано заяву про зняття з обліку страхувальника (пп. «е» п. 3.6 Інструкції № 29).

Отже, робочі органи виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України будуть проводити позапланові перевірки у страхувальників, в т.ч. закладах охорони здоров’я, у яких розпочато процедуру реорганізації.

За даними Фонду соцстрахування.

 

Читайте на цю тему у сервісі "Інтерактивна бухгалтерія": "Чи виплачувати допомогу на оздоровлення медику-суміснику"

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»