Податкова декларація платника ЄП - ФОП подається за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. № 578.

Платники ЄП - ФОП, для яких базовим звітним (податковим) періодом є квартал (півріччя, 9 місяців, рік), подають Декларацію з ідентифікатором форми за реєстром ДФС - F0103306.

Платники ЄП - ФОП, для яких базовим звітним (податковим) періодом є календарний рік, подають Декларацію з ідентифікатором форми за реєстром ДФС - F0103404.

Обов'язкові реквізити, які повинна містити податкова декларація, визначено п. 48.3 ПКУ.

У разі подання податкової звітності в електронній формі платник податку зобов'язаний здійснити її відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк (п. 49.5 ПКУ).

При цьому платник податків, який подав до контролюючого органу Декларацію в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми, повинен виправити таку помилку та подати до контролюючого органу Декларацію за такий самий звітний період за вірним ідентифікатором форми з позначкою "Звітна".

У разі подання платником до контролюючого органу Декларації в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми Декларації з дотримання вимог, встановлених ст.ст. 48 - 49 ПКУ, застосування штрафної санкції до платника податків нормами ПКУ не передбачені.

 

Чи мають право платники єдиного податку укладати договори відступлення права вимоги, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»