Міндоходів затвердило Порядок складання та подання запитів на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів доходів і зборів України та форми подання запиту для отримання такої інформації.

Інформація за запитом надається безкоштовно. У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

Запитувач має право звернутися до органів доходів і зборів України із запитом незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Запит може бути індивідуальним або колективним, подаватися в усній чи письмовій формі, особисто від запитувача або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, факсом, по телефону на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі. Відповідь на запит надається в спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

Наказ Міндоходів «Про затвердження Порядку складання та подання запитів на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів доходів і зборів України, форми подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів доходів і зборів України» від 14.11.2013 р. № 681.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»