Меню Пілот E-Receipt надає користувачам електронного кабiнету можливість протестувати систему, що розробляється відповідно до постанови КМУ «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій» від 13.06.2018 р. № 472.

Цей режим надає доступ до переліку об’єктів оподаткування або об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням або через якi провадиться дiяльнiсть.

Обравши відповідний об’єкт, користувач електронного кабiнету отримує можливість зареєструвати каси і касирів, уповноважених здійснювати операції з касами на відповідному об’єкті в наступних вкладках.

1. Каси. У цій вкладці користувачу електронного кабiнету надаєтья можливість створити нову касу. Операції з активації та деактивації кас вимагають накладання ЕЦП особи з правом підпису. Перелік новітніх моделей комплексів буде оновлюватись по факту затвердження Мінфіном у встановленому порядку відповідно до вимог Постанови № 472.

2. Касири. У цій вкладці користувачу електронного кабiнету надаєтья можливість додати касира. При додаванні нового касира необхідно завантажити сертифікат ключа електронного цифрового підпису такого касира. Файл сертифікату ключа як правило має розширення *.crt і може бути отриманий на сайти відповідного акредитованого центру сертифікації ключів.

Відповідна інструкція із допомогою користувачу розміщена в Електронному кабінеті.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»