27 вересня за участі представників виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (далі — Фонд), керівників та спеціалістів управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві відбулася селекторна нарада. Під час заходу було розглянуто питання щодо набуття чинності з 01.10.2018 Порядку № 12.

Директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів ВД Фонду Роман Яхимович і представники розробника прикладного програмного забезпечення надали роз’яснення щодо особливостей подачі страхувальниками заяв-розрахунків в електронній формі, їх приймання відділеннями управлінь виконавчої дирекції Фонду, а також особливостей налаштування і можливостей програмного забезпечення та вимог щодо приймання і опрацювання заяв-розрахунків з 01 жовтня 2018 року.

Усі відділення управлінь виконавчої дирекції Фонду провели успішні тестування системи електронного обслуговування та готові до прийому заяв-розрахунків, повідомлень про виплату коштів та звітів у електронному вигляді з 01 жовтня.

За повідомленням із сайту Фонду.

 

Р.S. Проте незрозуміло: чи зможуть страхувальники скористатися існуючими програмами для подання електронної звітності аби надсилати заяви-розрахунки до Фонду, чи все ж таки доведеться інсталювати спеціальну програму від Фонду?

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»