Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не може бути визнано обґрунтованим, якщо в день звільнення працівнику видано лікарняний листок (довідку в установлених законом випадках) про його тимчасову непрацездатність. На цьому наголосив ВС/КЦС в постанові вд 12.09.2018 р. у справі № 127/21890/16-ц.

Завважимо, що суд не узяв до уваги той факт, що відкриття лікарняного листа було здійснено хоч і у день звільнення, але після видання наказу про звільнення (за обставинами справи в табелі обліку робочого часу напроти прізвища відповідного працівника є відмітка про відпрацьований ним в день звільнення час, а також наявні докази того, що за медичною допомогою працівник звернувся після закінчення робочого часу.

 

Відповіді на актуальні питання, пов’язані зі звільненням, можна знайти в матеріалі «Звільнення: підстави, оформлення, належні виплати» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»