Нагадаємо, несвоєчасне подання звітів про контрольовані операції відповідно до вимог п. 39.4 ПКУ тягне за собою накладання штрафу у розмірі:

  • одного розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи за кожний календарний день несвоєчасного подання звіту, але не більше 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи;
  • одного розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи за кожний календарний день несвоєчасного декларування контрольованих операцій в поданому звіті у разі подання уточнюючого звіту, але не більше 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи;
  • двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи за кожний календарний день несвоєчасного подання документації з трансфертного ціноутворення, визначеної пп. 39.4.6 та 39.4.8 ПКУ, але не більше 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи.

За даними Офісу великих платників податків ДФС.

 

Читайте на цю тему у сервісі "Інтерактивна бухгалтерія":

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»