ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі інформує землевласників і землекористувачів про необхідність подання до контролюючих органів уточнюючих податкових декларацій з плати за землю на 2018 рік.

Нормами Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженого Мінагрополітики від 25.11.2016 № 489 (далі – Порядок № 489), передбачено, що з 17.07.2018 для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Держкадастру та у разі якщо у відомостях Держкадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки при розрахунку її нормативної грошової оцінки застосовується із значенням 3,0.

Отже, платникам, які мають такі земельні ділянки, потрібно подати до контролюючих органів уточнюючі податкові декларації за 2018 рік із новою довідкою (витягом) про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка видана з урахуванням вимог Порядку № 489.

Для отримання детальних роз’яснень звертайтесь до податкових інспекцій (відділень) за місцем реєстрації земельних ділянок.

 

Про звітування з податку на землю за 2018 рік можна детальніше ознайомитись у матеріалі видання "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»