З інформаційними листівками та напутніми словами – представники управління держпраці, пенсійного фонду, податківці та управління соцзахисту Хмельницького ступили на поріг підприємців. А все – щоб ті знали та іншим розказали: їхні працівники мають бути працевлаштовані. І перед державою і перед власною совістю. Бо ж потім не пояснюватимуть, а ловитимуть «на гарячому».

У торгових точках, національних лотереях, де є що приховувати чуємо: «я не я і хата не моя». А представники контролюючих органів навіть не нагрянули з перевіркою, а лише з інформаційною листівкою. Ні тобі елементарного куточка споживача, ні тобі навіть адміністраторів – всі тікають, ховаються або ж кажуть: стажуємося.

А там, де не мають що приховувати – навіть двері гостинно відкривають. І документи одразу демонструють. До таких бізнесменів і перевірки не треба, бо ж вони відкриті перед державою та її податками.

Представники контролюючих органів поки що проінформували, а от з 5 жовтня прийдуть з перевірками. Бо такі заходи спрямовані для легалізації «тіньових» трудових відносин відповідно до розпорядження Уряду. А працівникам фахівці нагадують: весь прибуток, який ви тепер приносите своєму власнику-підприємцю працюючи нелегально додає лише йому бонусів. Бо ж вам це не зарахується, на гідну пенсію і годі тоді сподіватися.

За повідомленням ГУ Держпраці в Хмельницькій області

 

Читацте про квоту на працевлаштування особи передпенсійного віку в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" -  скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»