Саме на це спрямований новоприйнятий закон, яким здешевлено плату виконавцю земельних торгів, яка тепер не може перевищувати 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (раніше було 3500 НМДГ).

Нагадаємо: виконавцем земельних торгів є суб’єкт господарювання, який має ліцензію на проведення земельних торгів та уклав з організатором земельних торгів договір про їх проведення.

Водночас відтепер виконавець земельних торгів після отримання документів і матеріалів на лот публікує на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, а також, проте вже тепер за бажанням організатора земельних торгів, й у друкованих засобах масової інформації оголошення із зазначенням дати проведення торгів і переліку лотів.

Організатор земельних торгів не пізніше п’яти робочих днів після проведення торгів розміщує знову ж таки з прийняттям змін на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, відеозапис торгів і повідомлення про їх результати за кожним лотом, а також за бажанням організатора земельних торгів публікує це повідомлення в друкованих засобах масової інформації, у яких було розміщено оголошення про їх проведення.

Закон України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо здешевлення вартості робіт з підготовки та проведення земельних торгів» від 24.10.2013 р. № 661-VІІ.
Набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.
Станом на 04.10.2013 р. опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»