19 вересня відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації інноваційних технологічних рішень у сфері РРО.

Учасники групи схвалили Концепцію щодо впровадження новітніх моделей програмних або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій (РРО), та перелік документів, які необхідно буде подати бажаючим, щоб взяти участь у експериментальному проекті.

Для впровадження новітніх підходів у сфері здійснення реєстрації розрахункових операцій розроблено ефективну модель взаємодії учасників процесу в рамках імплементації експерименту.

Модель визначає загальні засади взаємодії споживача, суб'єкта господарювання, центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Далі Мінфін своїм наказом затвердить перелік документів, які виробники (постачальники) новітніх моделей комплексів повинні будуть подати для участі в експериментальному проекті.

Дану новину оголосив Мінфін на своєму сайті.

 

А от кому обов'язково застосовувати РРО дізнайтесь тут.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»