Умови та розміри оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у тому числі постів, частин пожежної охорони, затверджені наказом МВС від 14.08.2015 р. № 975.

Що стосується  госпрозрахункових підприємств, то вони самостійно визначають у колективному договорі форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат із дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною, галузевими (міжгалузевими) і територіальними угодами (ст. 15 Закону України "Про оплату праці", далі — Закон). А на підприємствах і в організаціях, які знаходяться на госпрозрахунку і отримують дотації з бюджету, організація оплати праці здійснюється відповідно до ст. 15 Закону, але в межах визначених для них у встановленому порядку сум дотацій та власних доходів з урахуванням умов, встановлених КМУ.

Лист Мінсоцполітики від 02.08.2018 р. № 1360/0/101-18.

 

На допомогу бюджетним установам в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» нещодавно публікувалися матеріали теми тижня «Облік у бюджетних установах».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»