Мінсоцполітики повторно представило для громадського обговорення проект змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 16.05.2013 р. № 271.

Зміни пов’язані із появою із 2018 року обов’язку для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб забезпечити квоту у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” залишилося 10 і менше років.

Тож проектом наказу визначено процедуру надання підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

У оновленій формі  інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 20__ рік показуватимемо:

  • у рядку 05 — середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” залишилося 10 і менше років.
  • у рядку 06 - чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»