Миколаївський окружний адміністративний судо визнав правомірним оскаржуване ТОВ «Сандора» податкове повідомлення – рішення, винесене Офісом ВПП, яким за неоприбуткування готівкових коштів у книгах обліку розрахункових операцій застосовано штрафні санкції на суму 3,7 млн грн.

Підставою для винесення даного податкового повідомлення – рішення стали висновки акту фактичної перевірки ТОВ «Сандора», в якому зафіксовано ненадання до перевірки розрахункових книжок та касових книг.

Підтримуючи доводи Офісу, Суд визнав, що обов’язок контролюючого органу здійснювати перевірку на підставі первинних документів кореспондується з обов’язком платника податків зберігати такі первинні документи та надавати їх при перевірці. Ненадання таких документів прирівнюється до їх відсутності. Тому Суд не прийняв до уваги додаткові докази, надані товариством під час судового розгляду, які не були надані ним під час перевірки.

Також Судом визнано дії контролюючого органу з призначення фактичної перевірки та наказ про проведення фактичної перевірки правомірними, здійсненими на підставі та в межах наданих Законом повноважень.

За даними Офісу ВПП ДФС

 

Про те, чи можуть контролери перевіряти період, із граничної дати якого минуло 1095 днів та чи можна відтермінувати перевірки та за яких обставин дізнайтесь із матеріалу "Податкові перевірки: види та строки здійснення" видання Інтерактивна бухгалтерія.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»