ПКУ передбачено право працівників ДФС використовувати фото, аудіо та відео-засоби під час виконання податковим керуючим законних повноважень (пп. 20.1.17).

Окрім того, право органів державного нагляду (контролю) та суб’єктів господарювання фіксувати процес здійснення планового або позапланового заходу чи кожну окрему дію засобами аудіо- та відеотехніки передбачене ч. 8 ст. 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 р. № 877-V.

Про це повідомили контролери  одному з роз’яснень з підкатегорії 136.07 системи «ЗІР».

Водночас  податківці завважили, що питання належності та допустимості доказів у вигляді фото, аудіо та відео-засобів в межах процедур адміністративного судочинства не відноситься до компетенції ДФС.

 

Радимо пригадати про види перевірок та підстави для їх проведення, ознайомившись з матеріалом «Податкові перевірки: види та строки здійснення» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»