Суб'єкт господарювання, який є платником ін. податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року (п.п.298.1.4 ПКУ).

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єкт господарювання дотримав вимоги, встановлені п. 291.4 ПКУ.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Головне управління ДФС у Київській області нагадує, що у разі прийняття рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності (єдиний податок) з 1 жовтня 2018, заяву слід подати не пізніше 15 вересня 2018.

Відповіді на питання, що можуть постати перед спрощенцем, який змінює групу єдиного податку, читайте в публікації газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»