На днях Кабмін прийняв постанову "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2003 р. № 510" від 29.08.2018 р. № 677.  Цією постановою вносяться зміни у Порядок випуску бланків складських документів на зерно, їх передачі та продажу зерновим складам. Основні зміни стосуються бланків складських документів на зерно, а саме використання печатки на документах.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 581 ГКУ, відбиток печатки не може бути обов'язковим реквізитом будь-якого документа, що подається суб'єктом господарювання до органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

А також зверніть увагу, на те, що бланки складських документів на зерно, виготовлені до набрання чинності Постанови № 677, залишаються в обігу до їх повного використання.

 

Також про обов'язковість печатки  на  первинних документах можна дізнатись із матеріалу "Печатка як реквізит первинного документа: обов’язкова чи ні" видання Інтерактивна бухгалтерія

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»