Для суб'єктів господарювання діє 10-тисячне обмеження на готівкові розрахунки протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами (п. 6 розд II Положення № 148).

Вказане готівкове обмеження стосується також розрахунків під час оплати за товари, придбані на виробничі (господарські) потреби за рахунок готівки, одержаної за допомогою електронного платіжного засобу.

Довірені особи установ/підприємств, які одержали готівку з поточного рахунку із застосуванням корпоративного чи особистого електронного платіжного засобу, використовують її за призначенням без оприбуткування в касі (п 20 розд. II Положення № 148).

Зазначені довірені особи подають до бухгалтерії установи/підприємства:

  • авансовий звіт разом із підтвердними документами в установлені строки і порядку, визначені для підзвітних осіб законодавством України;
  • документи про одержання готівки з поточного рахунку (чек банкомата, копія видаткового ордера, довідки за встановленими формами, сліп, квитанція торговельного термінала) разом з невитраченим залишком готівки.

ІПК ДФС від 23.08.2018 р. № 3719/6/99-99-14-03-03-15/ІПК.

 

Читайте на цю тему у сервісі "Інтерактивна бухгалтерія":

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»