Урядом схвалено проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов’язаних із поєднанням сімейних і трудових обов’язків)” що створений з метою забезпечення соціальних гарантій усім працівникам без дискримінації за ознакою статі.

Так, на батька буде поширюватися право на встановлення за його бажанням в обов’язковому порядку режиму роботи на умовах неповного робочого часу, на скорочену тривалість робочого часу за рахунок роботодавця.

Реалізація таких норм сприятиме забезпеченню рівних умов і можливостей для виконання реалізації батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей і догляду за ними.

 

Якщо ваше підприємство працює за 6-денним робочим графіком, можете ознайомитись зі статтею «Тривалість робочого дня при 36-годинному робочому тижні: арифметика не сходиться», в якій розглядалася позиція Мінсоцполітики з цього питання.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»