При спробі інспекторів праці Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками Сокирянської міської ради здійснити захід держконтролю з питань виявлення неоформлених трудових відносин у закладі громадського харчування Сокирянського району фізичною особою – підприємцем створено перешкоди для його проведення.

На вимогу інспекторів праці надати необхідні документи, зокрема, трудові договори, накази про прийом на роботу, повідомлення органів ДФС про прийом працівників на роботу, роботодавець відповів грубою відмовою. Крім того, він не надав можливості фахівцям поспілкуватись з працівниками закладу.

За створення перешкод у здійсненні інспекційного відвідування до підприємця застосовано фінансові санкції, відповідно до абз. 7 ч.2 ст. 265  КЗпП, у розмірі 100 мінімальних заробітних плат, а саме: 372 300 гривень.

 

Для того, щоб не виникало проблем під час перевірки органами Держпраці, пропонуємо ознайомитись із переліком питань, які підлягають контролю у матеріалі "Перелік питань для контролю дотримання законодавства про працю оновлено" видання "Інтерактивна бухгалтерія"

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»