Як відомо, власник або уповноважений ним орган самостійно визначає організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис (ст. 64 ГКУ).

Натомість завдання та функціональні обов'язки бухгалтерських служб, повноваження керівника бухгалтерської служби у бюджетних установах визначаються КМУ (ч. 4 ст. 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-XIV). Для цього КМУ постановою від 26.01.2011 р. № 59 затвердив Типове положення про бухгалтерську службу бюджетної установи.

Однак чи може Держпраці перевіряти дотримання бюджетними установами вказаного Типового положення?

У листі Держпраці від 14.03.2018 p. № 1953/3/4.1-ДП-18 маємо посилання на наказ Мінсоцполітики від 18.08.2017 р. № 1338, яким затверджена, у тому числі, форма акта інспекційного відвідування (невиїзного інспектування) юрособи (фізособи), яка використовує найману працю. У вказаній формі акта визначений перелік питань для контролю за додержанням законодавства про працю та відсутні посилання щодо контролю Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

Стосовно виконання вимог вказаного Типового положення та постанови КМУ "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" від 12.03.2005 р. № 179 Держпраці повідомило, що Національне агентство України з питань державної служби відповідно до покладених завдань надає роз'яснення щодо застосування законодавства з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

З цього приводу в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» маємо матеріал «На кого можна покласти обов’язки з ведення бухобліку в бюджетній установі».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»