Суб’єкти аудиторської діяльності можуть надавати аудиторські послуги лише після включення їх до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності (далі — Реєстр).

При цьому порядок ведення Реєстру має визначати Мінфін (ч. 7 ст. 20 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21.12.2017 р. № 2258-VIII).

У зв’язку з цим було підготовлено проект наказу Мінфіну України «Про затвердження Порядку ведення Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності».

Проектом наказу пропонується визначити порядок ведення Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, зокрема загальні засади формування і ведення Реєстру, а також надання інформації про аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності з Реєстру.

Цей проект Мінфін опублікував на своєму офіційному веб-сайті в рубриці «Законодавство»/«Проекти документів»/«Проекти нормативно-правових актів 2018» розділу «Аспекти роботи».

Про участь аудиторів в інвентаризації під час проведення аудиту фінансової звітності читайте у матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»