На одному з підприємств стався нещасний випадок, внаслідок якого постраждалий працівник помер. Керівник підприємства звернувся до фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за відповіддю на питання: «як правильно розрахувати стаж роботи працівника, адже, за інформацією отриманою керівником з інших джерел – стаж потрібно рахувати на момент настання нещасного випадку, а не на момент смерті».

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпропетровському регіоні зазначила, що Кодексом законів про працю України не передбачено підстав для розірвання трудового договору з працівником у разі його смерті.

Підставою для оформлення наказу про припинення трудового договору є копія свідоцтва про смерть, засвідчена печаткою підприємства або відділу кадрів. Тобто, трудові відносини у даному випадку припиняються з дня смерті працівника.

Відповідно до ст. 129 КЗпП, не допускаються відрахування з вихідної допомоги, компенсаційних та інших виплат, на які згідно з законодавством не звертається стягнення. А відповідно до статті вищевказаного Кодексу: «Особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або у фізичної особи, підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню».

Враховуючи вищевикладене, з урахуванням того, що трудові відносини зберігаються до моменту смерті потерпілого (в даному випадку), а в період трудових відносин працівник є застрахованою особою, то, відповідно, стаж потерпілого працівника слід рахувати на момент смерті.

Помітили допущені помилки під час визначення бази нарахування ЄСВ за 2013–2015 рр., що призвело до надмірної сплати сум утриманого ЄСВ? Дізнайтесь як їх виправити із статті «Утримані зайві суми ЄСВ із зарплати колишніх працівників за 2013–2015 рр.: які наслідки для роботодавця» газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»