Урядом прийнято постанову, що уточнює порядку використання коштів за бюджетною програмою 2801540 «Державна підтримка галузі тваринництва» з метою ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2018 рік.

Зокрема, згідно з прийнятими змінами:

  • відшкодування витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів, здійснюватиметься без урахування ПДВ;
  • період отримання кредитів починається із 2018 року;
  • цільове використання за напрямом компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів – відповідно до проектно-кошторисної документації, у тому числі обладнання;
  • спеціальна бюджетна дотація за утримання корів надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками цих корів.

Відповідне повідомлення розміщене на офіційному веб-сайті Мінагрополітики, а також на Урядовому порталі.

 

Нагадаємо, що з 2018 року розмір бюджетної дотації сільгоспвиробникам-платникам ПДВ визначається виходячи з обсягу податкових зобов’язань із ПДВ за постачанням «дотаційної» продукції. Про це ішлося в матеріалі-коментарі «Бюджетні дотації сільгосптоваровиробникам: змінено принцип розрахунку» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»