Управлінням Держпраці у Кіровоградскій області надано деякі роз’яснення щодо умов звільнення працівників. Зокрема, прозвучали наступні тези.

1. Законом не передбачено відпрацювання двотижневого або іншого строку перед звільненням за власним бажанням: ст. 38 КЗпП говорить про попередження про звільнення за два тижні (якщо немає поважних причин, що зобов’язують роботодавця розірвати трудовий договір у строк, в який просить працівник). Це означає, що працівник може попередити про своє наступне звільнення і під час відпустки або хвороби, подавши відповідну заяву.

2. Працівника може бути звільнено й у вихідний для нього день (з дотриманням у день звільнення правила про видачу трудової книжки та копії наказу про звільнення) — це прямо передбачено ст. 116 КЗпП.

3. Не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення за п. 5 ч. 1 ст. 40 КЗпП), а також у період перебування працівника у відпустці. Це правило не поширюється на випадок повної ліквідації підприємства, установи, організації. 

4. Припинення трудового договору під час відрядження законодавством про працю не передбачене: згідно зі ст. 121 КЗпП за відрядженими працівниками зберігаються впродовж усього часу відрядження місце роботи (посада). 

 

Окремі питання, пов’язані зі звільненням працівників, були розглянуті у матеріалі «Звільнення: підстави, оформлення, належні виплати» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»