Нагадаємо: нову інформаційну систему реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій e-Receipt (електронний касовий чек) презентували в Кабміні ще у червні 2018 року.

Ця система передбачає оnline-реєстрацію пристроїв (ПК, планшетів, смартфонів), без подання до ДФС будь-яких паперових документів і не вимагає абонентської плати за користування системою.

Крім того, e-Receipt працюватиме цілодобово.

Електронний чек генеруватиметься, реєструватиметься в системі ДФС і доповнюватиметься QR-кодом, після чого передаватиметься на пристрій.

 Інформація про фіскальний номер чеку та його QR-код зберігатиметься в  e-Receipt та буде доступною для перегляду в Електронному кабінеті як платником, так і покупцем.

Остаточний перехід на користування  новим програмним забезпеченням можливий тільки після завершення тестової експлуатації, орієнтовно – у кінці 2019 року.

Також ДФС розглядає можливість інтеграції системи з більшістю бухгалтерських програм, тому  вона не буде створювати проблем у частині ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Такі тези були озвучені в ході проведення телефонної "гарячої лінію" в ГУ ДФС у Дніпропетровській області на тему: "Реалізація експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій".

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Бухгалтерський та податковий облік РРО" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»