Нагадаємо: нову інформаційну систему реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій e-Receipt (електронний касовий чек) презентували в Кабміні ще у червні 2018 року.
Ця система передбачає оnline-реєстрацію пристроїв (ПК, планшетів, смартфонів), без подання до ДФС будь-яких паперових документів і не вимагає абонентської плати за користування системою.
Крім того, e-Receipt працюватиме цілодобово.
Електронний чек генеруватиметься, реєструватиметься в системі ДФС і доповнюватиметься QR-кодом, після чого передаватиметься на пристрій.
Інформація про фіскальний номер чеку та його QR-код зберігатиметься в e-Receipt та буде доступною для перегляду в Електронному кабінеті як платником, так і покупцем.
Остаточний перехід на користування новим програмним забезпеченням можливий тільки після завершення тестової експлуатації, орієнтовно – у кінці 2019 року.
Також ДФС розглядає можливість інтеграції системи з більшістю бухгалтерських програм, тому вона не буде створювати проблем у частині ведення бухгалтерського та податкового обліку.
Такі тези були озвучені в ході проведення телефонної "гарячої лінію" в ГУ ДФС у Дніпропетровській області на тему: "Реалізація експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій".
Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Бухгалтерський та податковий облік РРО" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".
Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.