З метою забезпечення погашення заборгованості зі сплати ЄСВ терміново прийнято до виконання Перелік першочергових завдань плану заходів щодо стягнення заборгованості з ЄСВ, - повідомляє заступник начальника ГУ ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос.

Він наголосив, що заборгованість по ЄСВ на початок серпня  2018 року сягнула майже 46,4 мільйони гривень, яку допустили роботодавці та підприємці регіону. Для порівняння: ще в січні 2018 року цей показник був менший на 1,9 млн. грн., а в липні на 1,8 млн. грн.

Тому, за наявності достатніх підстав, будуть вносити письмові пропозиції до органів Державної виконавчої служби щодо тимчасового обмеження боржників – фізичних осіб або керівників боржників – юридичних осіб у праві виїзду за межі України згідно чинного законодавства.

Крім того, просять звернути увагу представників бізнесу, що на несвоєчасно сплачені суми ЄСВ нараховуються фінансові санкції, які відповідно зростають та радять усім боржникам терміново провести звірку та погасити заборгованість.

Про оновлений порядок подання звітності з ЄСВ читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" -  скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу.

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»